תמונה-בעמוד-מלא.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
matniha1.jpg
 

שאלות ותשובות

 
למה כדאי לרכוש רכב בשיטת C.A.S.?
הסיבה הראשונה היא הנוחות! במקום להתרוצץ בין...
 

הסיבה הראשונה היא הנוחות! במקום להתרוצץ בין סוכנויות רכב, מגרשי מכוניות,במקום לדפדף במדורי רכב בעיתונות, לבזבז זמן יקר לטרוח ולהזיע, אפשר להגיע לכתובת אחת.

מרכז מכירות, המציע את כל סוגי הרכבים והדגמים של כל החברות, ומעניק את כל המידע הקשור ברכישת רכב.

סיבה שניה, היא המחיר! ככל שהחברה המשווקת היא יותר גדולה וחזקה, כך יכולת התימחור שלה מול יבואני הרכב, מהם היא קונה את הרכבים, גדולה יותר. מבחינת הלקוח מדוברב רווח גדול! המחיר ללקוח יורד באופן משמעותי, וגם תנאי המימון טובים יותר.

חשוב לזכור, שרכב הוא לא נכס אלא מוצר צריכה. ולפיכך, בניגוד לדירה אוליין משובח, ערכו של רכב לא עולה אלא רק יורד עם הזמן. כלל ידוע בשוק הרכב הוא שערך הרכב החדש יורד לאחר 3 שנים עד כ- 40% מערכו. קניית רכב מחברה גדולה ומקצועית מוזילה את העלויות של קניית רכב חדש, ומקזזות את הפסד ירידת הערך.

 
 
איך אדע באיזו חברת מימון לבחור?
כלל ראשון והחשוב מכל - חשוב מאוד לברר אחר זהות...
 

כלל ראשון והחשוב מכל - חשוב מאוד לברר אחר זהות בעלי החברה! לבדוק את ותק החברה, גודלה וחוסנה הפיננסי. חשוב מאוד לבדוק עם לקוחות קודמים את מידת שביעות רצונם מאמינות החברה, מהמקצועיות, והעמידה בזמני אספקה ושביעות רצון מאיכות הרכב.


 
 
מה עדיף – שהרכב יהיה רשום על שמי או על שם החברה?
כדאי להקפיד על כך שההלוואה שתועמד בגין הרכב...
 

כדאי להקפיד על כך שההלוואה שתועמד בגין הרכב על-שמך תהיה בנקאית! ולא של חברת המכירות. כך הרכב יהיה רשום על שמך ובבעלותך ובכך תחסוך עגמת נפש במקרה של פשיטת רגל של החברה. דאג שכספי ההלוואה הבנקאית עבור הרכב יועברו לחברת המימון אך ורק לאחר רישום הרכב על-שמך! כך תהיה בטוח שהחזרי התשלומים החודשיים בגין ההלוואה יהיו עבור הרכב שלך ולא על עקיצות כואבות.

בנוסף, במידה והרכב רשום על שמכם, תחסכו עלויות של עמלות דרקוניות בגין גביית אגרות נסיעה בכבישי אגרה וכן עמלות בגין קנסות תעבורה וחניה.

 
 
איך אוכל להבטיח לעצמי שאעמוד בהחזרים החודשיים?
גמישות - זה שם המשחק! כל תנאי המכירה והתשלומים...
 

גמישות - זה שם המשחק! כל תנאי המכירה והתשלומים חייבים להיות תפורים למידת רצונותיך וליכולותיך. לשם כך עליך לתפור את העסקה למידותיך, בהתאמה אישית.

 
 
למה רכישת רכב במימון מלא עדיפה על חכירה בליסינג?
לרכישת רכב יש אינספור יתרונות על פני חכירה...
 

לרכישת רכב יש אינספור יתרונות על פני חכירה בליסינג.

בליסינג הרכב לא יהיה רשום על שם הרוכש, אלא על שם חברת הליסינג. הרכב יהיה למעשה משעובד כנגד הלוואה לרכישתו.

חברות ליסינג מקבלות הנחות משמעותיות אך ורק על רכבים של חברות מסוימות או מודלים מסוימים, שהיבואן רצה למכור יותר.

חברת הליסינג יכולה להציע אך ורק מספר מצומצם של מסלולי מימון והחזר, שיתאימו לחברה אך לאו-דווקא לך הלקוח.

יותר מכך: לא מעט חברות ליסינג ימכרו ללקוחות רכבים "מחודשים",רכבי יד-שנייה שעברו טיפול והשבחה.

 
 
במה שונה שיטת המימון של 'רוזנטל רכבים'?
ב''רוזנטל רכבים' הבינו שיש לתפור את תכנית המימון...
 

ב''רוזנטל רכבים' הבינו שיש לתפור את תכנית המימון במידות הנוחות והמתאימות ללקוח.

פשוט מאוד. לכל אדם מצב כלכלי שונה, צרכים משתנים, ויכולת החזר המתאימה רק לו.

האחד קיבל סכום ירושה במתנה וחסר לו מעט כסף להשלמת המימון לרכב. 

לאחר נולדו בשעה טובה תאומים, הוא זקוק לרכב גדול יותר, אך גם הוצאות כלכלת הבית שלו גדלו משמעותית, ומכאן שיכולת ההחזר שלו קטנה.

המקרים רבים ומגוונים, כמספרם של הלקוחות, ומכאן שנדרשת שיטת מימון אחרת כדי שתתאים לכל לקוח במדויק: 'מימון בהתאמה אישית.'

השיטה הייחודית של רוזנטל מציעה הטבות חסרות תקדים!

 
 
מהן ההטבות של רכישה ב'רוזנטל רכבים'?
1.מחיר ללא תחרות - 'רוזנטל רכבים' חתמו על...
 

1.מחיר ללא תחרות - 'רוזנטל רכבים' חתמו על עסקאות ענק עם כל יבואני הרכב בשוק, עובדה זו מקנה ל'רוזנטל רכבים' את האפשרות לקבל מהיבואנים הנחות גדולות, אשר באות לידי ביטוי במחיר הסופי שהלקוח משלם.


2.המימון המושלם - בין אם אתה זקוק ל-50%, 70%, 80% ואפילו 100% מימון, לצורך קניית הרכב החדש, 'רוזנטל רכבים' ידאגו שתוכל לקבל את המימון ובתנאים מעולים,ללא תחרות. 


3.מבנה ההלוואה ותנאי ההחזר - הבסיס של עסקת המימון היא שכעבור שלוש שניםהלקוח עומד בפני פרשת דרכים ועומדות לפניו 3 אפשרויות:


א - למכור את הרכב ולעבור לרכב חדש על בסיס אותה עסק.

ב - למכור את הרכב ולסיים את ההתקשרות.

ג - לקבל הלוואה נוספת עליתרת שווי הרכב ל- 60 חודשים נוספים ולהמשיך ליהנות מהרכב עוד 5 שנים נוספות.


מבנה הלוואה ש'רוזנטל רכבים' תופרים ללקוח, לצד שיעור הריבית הנמוך, אשר נובע מכוח הקנייה של החברה וממערכת הקשרים העסקיים של 'רוזנטל רכבים' , מעניקים ללקוחות עסקאות אטרקטיביות הרבה יותר מאלו הקיימות בשוק הרגיל.


4.הרכב רשום על שם הלקוח - בניגוד ליתר החברות הפועלות בשוק, ב'רוזנטל רכבים' הלקוח מקבל מימון מהבנק ולא מחברת המכירות. משום כך, הרכב רשום על שם הלקוח. היתרון: ביטחון פיננסי מושלם ושמירה יתירה על ערך הרכב.


5.כל סוגי הרכבים - חברות שיווק אחרות יכולות להעניק לך הלקוח מחיר אטרקטיבי רק על רכבים מסוימים. משום שאחוז גבוה מחברות המימון או הליסינג הן למעשה חברות בת של יבואני הרכב הגדולים, כך יכלו "לדחוף" ללקוחות  רכבים ממודלים ספציפיים ש"נתקעו" איתם בכמויות גדולות. ב'רוזנטל רכבים', תקבלו הצעה אטרקטיבית ללא תנאי.


ב'רוזנטל רכבים' סבורים כי אין סיבה שהלקוח יהנה ממחירים אטרקטיביים רק על רכבים מסויימים. לכן חתמה החברה על עסקאות גלובליות עם כל יבואני הרכב לקבלת מחירים אטרקטיביים על כל הדגמים כולם. התוצאה: אתה בוחר את הרכב שאתה רוצה– 'רוזנטל רכבים' דואגת לך למחיר הזול בשוק!

 
 
 
 
אודות רוזנטל    |     גלריה    |     קטלוג רכבים    |     שאלות ותשובות    |     צור קשר